^Back To Top
  
  
  

KONKURS NA „TRADYCYJNĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ” ROZSTRZYGNIĘTY

Na  konkurs wpłynęło ponad 30 . Wielkie zaangażowanie i inwencja twórcza uczestników przyprawiła  oceniających o niemały stres. Trudno do końca ocenić samodzielność  podejmowanych decyzji twórczych i wykonania, w niektórych wypadkach należy pogratulować również rodzicom i opiekunom, wszak Boże Narodzenie to święta  rodzinne. Komisja w składzie: Elżbieta Żółta – Pawełek,  Bożena Kubala i Jolanta Piekarz  postanowiły co następuje:


I miejsce: Aleksandra Kokoszka
II miejsce: Maria Jewiarz
III miejsce: Emilia Gicala

Wyróżnienia:

Seweryn Borek

Paulina Brzezina

Karolina Nalepka

Nagrody oraz dyplomy uroczyście  wręczono podczas spotkania opłatkowego. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni, a nagrodzone i wyróżnione prace zostały  przekazane do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku gdzie wzięły udział w konkursie na ozdobę choinkową.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

dsci0465dsci0466dsci0467dsci0474dsci0475

 

Copyright © 2024. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.