^Back To Top
  
  
  

Odwiedził nas św. Mikołaj

Święty Mikołaju

Na Ciebie czekamy

Przez okno zmarznięte

Ciągle wyglądamy.

        W piątek 4 grudnia wszystkie dzieci w przedszkolu z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa.
Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Po obiedzie i odpoczynku  wszystkie dzieci zebrały się na dużej sali aby powitać długo oczekiwanego gościa. Mimo braku białego puchu, jak co roku św. Mikołaj przybył do dzieci . Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które przygotowały specjalnie dla Niego. Każda  z grup zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok.

img 6108img 6131img 6169img 6206img 6261img 6281

Więcej zdjęć dzieci w galerii.

Copyright © 2024. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.