^Back To Top
  
  
  

Pasowanie na przedszkolaka w grupie "Misiów"

Pasowanie na przedszkolaka pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców, ponieważ jest to pierwsza, ważna przedszkolna uroczystość dla dzieci z grupy I. Nasze maluszki stanęły na wysokości zadania i z wielkim zaangażowaniem, pod okiem wychowawczyń zaprezentowały swoje umiejętności. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze i pięknie tańczyły. Rodzice, bardzo wzruszeni i dumni, bili gromkie brawa. Po części artystycznej dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać pani, pomagać kolegom oraz być dzielnymi przedszkolakami. Pani Dyrektor za pomocą dotknięcia zaczarowanym ołówkiem każdego dziecka, dokonała uroczystego pasowania na prawdziwego przedszkolaka. Ślubowanie złożyli także rodzice naszych najmłodszych podopiecznych, którzy zobowiązali się bezgranicznie kochać i wspierać swoje pociechy na ich przedszkolnej drodze. Miłym akcentem było wręczenie wychowankom misiów i plakietek, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat pobytu w przedszkolu. Po oficjalnej części na salę wjechał przygotowany przez Radę Rodziców tort, który dla wszystkich zebranych był słodką, pyszną niespodzianką.

dsci0229dsci0239dsci0259dsci0265dsci0280dsci0281dsci0289dsci0307

Copyright © 2024. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.