^Back To Top
  
  
  

„KTO TY JESTEŚ? – POLAK MAŁY…”

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości nasze przedszkolaki cały tydzień zdobywały wiedzę na temat naszego kraju. Poznały symbole narodowe: godło Polski, flagę i hymn. Obydwie grupy wykonywały też prace plastyczne w barwach ojczystych, którymi przystroiliśmy nasze przedszkole. Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny.
W ten sposób umożliwiamy dzieciom nabywanie poczucia przynależności narodowej i kształtujemy właściwe postawy już od najmłodszych lat. Uświadamiamy dzieciom kim jesteśmy, skąd się wywodzimy, jaka jest nasza przeszłość, uczymy je bycia Polakami i miłości do kraju ojczystego.

dsci0173dsci0179dsci0178dsci0176

Copyright © 2024. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.