^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

O roli babci i dziadka w rozwoju dziecka i przedszkola.

Gotowość szkolna.

Drodzy Rodzice.

Zostaliśmy zobowiązani przez Ministra Edukacji Narodowej do zapoznania Państwa ze zmianami w polskim systemie oświaty, a dotyczącymi edukacji Waszych dzieci, zapraszamy Rodziców dzieci sześcioletnich do zaglądnięcia na stronę Kuratorium Oświaty w Krakowie gdzie poczytać można różne artykuły, które z pewnością wzbogacą Państwa wiedzę dotyczącą obecnej edukacji dzieci i pozwolą rozwiać wszelkie obawy.

Sześciolatek w Małopolsce / Informacje

 

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.