^Back To Top
  
  
  

SŁUCHOWISKO NR 3

ZAPRASZAM NA KOLEJNĄ CZĘŚĆ SŁUCHOWISKA:
Z pamiętnika wilka Antoniego część 3 - „Przyjaźń nad kasztany”

https://www.youtube.com/watch?v=yBaBqQUh5_I&t=114s

https://www.youtube.com/watch?v=Z8XIRRAOjI4 – piosenka „Wilk i przyjaciele”

Pytania do bajki:

- Co znalazł Antoni w piwnicy?

- Kim był Stefan Dwa Kły?

- Gdzie wybrali się przyjaciele w poszukiwaniu skarbu?

- Co było w skrzyniach w jaskini?

- Kogo zwierzaki złapały w sidła?

Morał bajeczki:
Można mieć klejnoty, diamenty i górę pieniędzy a czuć się biednym. Można nie mieć nic a postrzegać się jako bogacza, ponieważ najcenniejsi są ci, co nas otaczają. Przyjaźń jest warta wszystkie skarby świata włącznie z kasztanami sułtańskimi 😊

Wykonajcie proszę rysunek przedstawiający waszego przyjaciela. Podzielcie się koniecznie zdjęciem ze mną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel: 602 867 365 Iwona Kapusta.

Pozdrawiam serdecznie!!!

Copyright © 2024. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.