Piknik Rodzinny 2017

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas II Pikniku Rodzinnego, który odbył się w sobotę 3 czerwca br. na terenie ogrodu Publicznego Przedszkola w Porębie Spytkowskiej. Wielkim wyróżnieniem i  zaszczytem  dla  nas, była  wizyta znakomitych gości: Burmistrza Brzeska pana Grzegorza Wawryki, Radnego Miejskiego pana Stanisława Góry oraz Sołtysa pana Adriana Zaleśnego.

Dzieci wystąpiły z bogatym repertuarem artystycznym. W ramach tegorocznej  innowacji pedagogicznej dzieci z grupy starszej przedstawiły bajkę w języku angielskim pt. „Cinderella – Kopciuszek”, czym udowodniły, że wspaniale radzą sobie z językiem angielskim.  Przedszkolaki śpiewały piosenki , mówiły wierszyki i tańczyły dla swoich rodziców. Wielką niespodzianką dla dzieci okazało się przedstawienie pt. „Kaczka Dziwaczka” oraz taniec w wykonaniu rodziców. Swoją obecnością zaszczycili nas również funkcjonariusze Policji w Brzesku, którzy przyjechali na motorach policyjnych  prezentując swój sprzęt i umożliwiając naszym przedszkolakom wsiadanie na maszyny. Przedszkolaki mogły skorzystać z wielu atrakcji, tj.: tańce i zabawy z rodzicami, pokaz baniek mydlanych, balonowe cuda, malowanie twarzy, robienie waty cukrowej. Do dyspozycji uczestników była bogato zaopatrzona kawiarenka „Pod chmurką” z napojami, kawą, grillowaną kiełbaską, domowymi ciastami przygotowanymi przez rodziców oraz owocami.

W miłej atmosferze czas pikniku  szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

img 2496img 2525img 2555img 2563img 2575img 2590img 2617img 2626img 2631img 2647img 2659img 2690