^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Wiosenne zajęcia otwarte

Zajęcia otwarte dla rodziców to spotkania, dzięki którym możemy zobaczyć, jak funkcjonuje nasze dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy i trudności. To czas poświęcony tylko dzieciom. Dobrze jest, gdy mama lub tata uczestniczy w takich spotkaniach. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych pociech. Dajemy sygnał naszym dzieciom, że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla nas ważne. 

       06 kwietnia starszaki bawiły się ze swoimi rodzicami, którzy mimo wielu obowiązków przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Zajęcia dotyczyły gotowości do nauki czytania i pisania 5 i 6 latków. Nasze dzielne dzieciaki wspaniale głoskowały, czytały, liczyły, rozwiązywały zagadki, bawiły się przy dźwiękach znanych wiosennych piosenek i tańców. Nad wszystkim czuwali  rodzice, którzy z uwagą śledzili poczynania swoich dzieci. 

img 2029img 2037img 2059img 2068img 2077img 2098

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.