„Three little pigs”- teatrzyk kukiełkowy w wykonaniu naszych przedszkolaków

Od października starszaki uczestniczą w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego w ramach innowacji pedagogicznej prowadzonej w naszym przedszkolu. Dzieci ciężko pracowały przez dwa miesiące aby nauczyć się zwrotów i piosenek w języku angielskim. W piątek, po zabawie andrzejkowej nadszedł czas by zaprezentować młodszym kolegom i nauczycielom efekty ich pracy. Starszaki przedstawiły teatrzyk kukiełkowy pt. „Three little pigs”- czyli „Trzy małe świnki”. Debiut bardzo podobał się ich młodszym kolegom, którzy nagrodzili małych aktorów gromkimi oklaskami. Po teatrzyku nadszedł czas na zagadki związane z bajką, ale okazało się, że wszystkie nasze przedszkolaki świetnie znają kolory i nazwy zwierząt w języku angielskim.

img 0611img 0615img 0616img 0620img 0626