^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Afera leśna

W poniedziałek  25 kwietnia dzieci z naszego przedszkola  obejrzały spektakl ekologiczny w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku pt. „Afera leśna” .Przedstawienie zostało zorganizowane przez Biuro Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Brzesku.

 Aktorzy w sposób humorystyczny zwrócili uwagę dzieci na problem, jakim jest zaśmiecanie środowiska. Zawarte w spektaklu treści edukacyjne miały na celu rozwijanie w dzieciach świadomości dbania o środowisko naturalne i szacunku do przyrody. Przedszkolaki pomogły bohaterom bajki ratować las wykazując się swoją wiedzą na temat segregowania śmieci. Wesołe piosenki zachęcały wszystkich do przestrzegania poznanych zasad dotyczących dbania o otaczające nas środowisko. Całemu przedstawieniu towarzyszył śmiech dzieci, co przekonuje nas do tego, że przedstawienie  podobało się naszym wychowankom. Na koniec aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

dscf7725dscf7766dscf7782dscf7832dsc 02472

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.