^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Kochamy nasze misie

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Nasze Przedszkole. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

W dniu 24.11.2015r. przedszkolaki z grup: Misie i Biedronki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  A każdy był piękny i wyjątkowy.

Dzieci odwiedziła Pani Bożenka Wasil z Biblioteki w Porębie Spytkowskiej.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, z uwagą wsłuchiwały się w czytaną przez panią Bożenkę bajkę, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Niedźwiadek”, ‘Jestem sobie gruby misio”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, konkursy, quizy, zgadywanki, , śpiewanie piosenek, misiowe tańce.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

dsci0205dsci0190dsci0183dsci0210dsci0212dsci0202

Copyright © 2020. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.