^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Sezon na pyszne owoce trwa.

Nie zapominamy o tym także w naszym przedszkolu. Każdy przedszkolak już wie, że owoce  zawierają mnóstwo witamin i są zdrowe dla organizmu. Dlatego starszaki postanowiły przygotować pyszny kompot owocowy z jabłek, gruszek, brzoskwiń i winogron, do dzisiejszego obiadu. Dzieciaki wyposażone w odpowiednie i bezpieczne akcesoria kuchenne, chętnie przystapiły do krojenia umytych i pozbawionych nasionek owoców, które same przyniosły z domu. Nie zapomniały również dodać cynamonu i goździków! Kompot smakował wyśmienicie również  maluszkom o których starszaki nie zapomniały.

dsc 0947dsc 0949dsc 0950dsc 0952dsc 0953

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.