^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Spotkanie z policjantem

Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Dlatego przedszkolaki miały okazję spotkać się z panem policjantem Grzegorzem Maturą z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również w ruchu drogowym. Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa piosenką i wierszem i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pan Policjant przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy.

Na zakończenie pan policjant wręczył wszystkim przedszkolakom odblaski, z którymi dzieci obiecały przychodzić do przedszkola.

Dzieci z grupy starszej oglądały także samochód policyjny, którym przyjechał nasz gość.

Serdecznie dziękujemy panu Maturze, że znalazł czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. 

dsc 0887dsc 0888dsc 0890dsc 0894dsc 0904dsc 0905

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.