Sportowo – słodki Dzień Dziecka w Publicznym Przedszkolu w Porębie Spytkowskiej

Po wielu miłych wrażeniach z niedzielnego Dnia Dziecka przedszkolaki w poniedziałek 1 czerwca kontynuowały sportowe harce i słodkie doznania w przedszkolu.

Zabawa rozpoczęła się w ogrodzie podczas wspólnych radosnych igraszek. Na początek dzieci tańczyły i skakały do znanych im muzycznych zabaw i tańców, a po krótkiej przerwie wszyscy brali udział w zawodach sportowych. Były krzyki, skandowanie i oklaski. Atmosfera pełna rywalizacji, na miarę Igrzysk Olimpijskich. Każde dziecko nagrodzone zostało drobnymi upominkami.

Po zawodach sportowych chętne dzieci zaprezentowały się w wybranej przez siebie piosence a najlepsi zostali nagrodzeni.

Na podsumowanie dnia oczywiście pyszne lody, a Rada Rodziców przygotowała dla każdego przedszkolaka  słodką paczkę. Dzieci wychodząc z placówki dzieliły się z rodzicami swoimi przeżyciami.

dsci0087dsci0092dsci0101dsci0117dsci0129dsci0134dsci0166