^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Wycieczka do Lililandu

12 maja 2015r. przedszkolaki udały się na wycieczkę do Sali zabaw „Lililand”. Rankiem dzieci zebrały się w przdszkolu gotowe do drogi.
Po śniadaniu wszyscy wsiedli do do autobusu, który zawiózł nas do Brzeska.
Na miejscu, po zapoznaniu się z zasadami dotyczącymi pobytu w Lililandzie , dzieci rozpoczęły "szaloną" zabawę pod okiem wychowawczyń. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Można było zjeżdżać na czterech zjeżdżalniach prowadzących do suchych basenów, pokonywać trzypoziomowy tor przeszkódz licznymi schodkami i ślepymi przejściami, a także dmuchanymi zamkami i trampolinami na zewnątrz. Po upływie godziny nastąpiła chwila odpoczynku. Przedszkolaki zostaly poczęstowane pysznymi ciasteczkami. Kiedy druga godzina zabawy dobiegła końca , dzieci zmęczone, ale bardzo zadowolone, wróciły do przedszkola.

dsci0067dsci0073dsci0081dsci0090dsci0094dsci0127dsci0113

Copyright © 2020. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.