^Back To Top
  
  
  

Walentynkowy Bal Karnawałowy

W czwartek 13.02.2015 r. w naszym przedszkolu, pojawili się piraci, księżniczki, kowboje oraz wiele innych postaci, a to wszystko za sprawą Walentynkowego Balu Karnawałowego. Wystrój „Sali balowej” wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przedszkolaki bawiły się świetnie w towarzystwie profesjonalnego wodzireja, którego specjalnie na tę okazję zaprosiła Pani Dyrektor. W miłej atmosferze, wypełnionej uśmiechami dzieci bawiły się przy znanych szlagierach, brały udział w wesołych konkursach. Podczas tańców, pląsów i konkursów towarzyszyły nam kolorowe migające światła. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni Pan Wodzirej ogłosił  przerwę na poczęstunek oraz na rozdanie poczty walentynkowej, która sprawiła wszystkim wiele radości i uśmiechu.

Na koniec zabawy na dzieci czekały słodkie niespodzianki.

dsci0275dsci0282dsci0350dsci0361dsci0400dsci0420dsci0422

Copyright © 2024. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.