Wycieczka do RCKB

11 czerwca pięcio- i sześciolatki wraz z wychowawcami wyruszyły na wycieczkę do Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku na piękną i wzruszającą bajkę    "O Krasnoludkach i sierotce Marysi". Klasyczna bajka czytana przez wiele pokoleń, tym razem przedstawiona przez Narodowy Teatr Edukacji, była porcją znakomitej zabawy, ale też i wzruszeń. Pokazała, że nie można być obojętnym na los innych, i że należy czerpać radość z bezinteresownej pomocy potrzebującym. Dzieci były zachwycone spektaklem, grą aktorów, kolorowymi światłami. Czynnie uczestniczyły w przedstawieniu, razem z krasnoludkami „czarowały", odpowiadały na ich pytania i śpiewały.

Po spektaklu odwiedziliśmy oddział dla dzieci w bibliotece gdzie zaprzyjaźnione z nami panie bibliotekarki przeprowadziły kolejne ciekawe zajęcie biblioteczne.

Na zakończenie wycieczki wybraliśmy się na pyszne, zimne lody i zadowoleni z plecakiem nowych wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

p1030590p1030545p1030548p1030559p1030578