^Back To Top
  
  
  

Recycling - Gra

Banner brzesko 400x400

Realizowane programy

akademia-aquafresh

 

 

olbinica

 

 

wole wode1

 

 

pobrane 1

 

 

kkk

 

 

2013-10-24 dkk

Przegląd piosenki

Każdego roku Publiczne Przedszkole nr 10 w Brzesku jest organizatorem przeglądu piosenki poświęconej pamięci  Ojca Świętego - Jana Pawła II. 
 
Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki Iza i Zuzia które pięknie zaśpiewały piosenkę z repertuaru zespołu dziecięcego ARKA NOEGO - " Santo Subito". W przeglądzie brały również udział dzieci z innych przedszkoli prezentując swoje umiejętności wokalne. Poziom był wyrównany. Wszystkie piosenki bardzo się podobały, a co najważniejsze na pewno sprawiły radość Ojcu Świętemu, który patrzył na dzieci  z " góry". Po występie pani dyrektor tegoż przedszkola zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek. Do przedszkola Zuzia z Izą wróciły zadowolone i uśmiechnięte trzymając w ręku dyplomy, kolorowanki i piekną książkę o Ojcu Świętym. 
IMAG0439IMAG0451IMAG0436IMAG0446
Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.