Dzień Kropki czyli nasze talenty

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki, ale dzieci z grupy sówek świętowały w poniedziałek . „Dzień Kropki" to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Dzieci obejrzały film edukacyjny wyjaśniający genezę powstania „Dnia Kropki", poznały jaki talent miała Vashti- główna bohaterka opowiadania „The Dot" P. Reynoldsa. Książki, która zapoczątkowała dzisiejsze święto. Dzieci zainspirowane historią Vashti od rana szukały swoich talentów.Dzień był pełen uśmiechu i dobrej zabawy.
Dzięki Pani Madzi Busch-Lamy jeszcze przed śniadaniem poruszaliśmy nasze ciała przy rytmicznej muzyce na zajęciach Zumby. Dziękujemy za pierwsze zajęcia, przedszkolaki były zachwycone
Potem, starszaki ćwiczyły swoje talenty aktorskie i recytatorskie przygotowując przedstawienie dla maluszków, a na koniec utalentowane plastyczne przedszkolaki stworzyły kroplowe prace plastyczne.  Dbajmy o talenty naszych dzieci.