Rejs statkiem i wizyta w Jaśkowym sadzie

28 maja  nasze przedszkolaki wyruszyły na wycieczkę. Pierwszy punkt programu to rejs szlakiem żeglugowym po Jeziorze Rożnowskim. Wyruszyliśmy z przystani w Rożnowie – Zapora. Trasa wiodła przez wąską, dolną część jeziora, w której dominują strome i zalesione malownicze zbocza i zakola doliny rzecznej, które tworzą urokliwy krajobraz. Statek przepływał obok wielkiej atrakcji Jeziora Rożnowskiego, czyli Małpiej Wyspy. Następnie dotarliśmy do Gródka nad Dunajcem i ruszyliśmy w drogę powrotną do Różnowa.
Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła wszystkim wiele wrażeń i radości.