Dzień Babci i Dziadka 2023

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka to piękny wyraz miłości wnucząt do ukochanych Jubilatów!
Po długiej przerwie z wielką radością witaliśmy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków, oczywiście w sali Domu Ludowego ze względu na liczebność naszych gości. Goście przybyli jak zwykle w komplecie i sala zapełniła się "po brzegi" Ukochanymi Seniorami. Kochane wnuczęta przygotowały dla swoich Ukochanych Babć i Dziadków piękny występ złożony z wierszy, piosenek, tańców oraz jasełkowej inscenizacji . Dzieci już od rana wyczekiwały momentu składania życzeń solenizantom. Kiedy zagrano "Sto lat", to na również na naszych twarzach pojawiły się łzy wzruszenia. Znamienici goście ciepło przyjęli występy swoich pociech, które dały z siebie wszystko, aby wyrazić swoją miłość do Ważnych Osób w ich życiu. Solenizanci przyjmując życzenia, otrzymali wykonane przez wnuczęta kwiatki, dyplomy .... oraz słodkiego buziaka. Słodki poczęstunek przy popołudniowej kawie i herbatce dopełnił cudownych wrażeń. Były to niezapomniane chwile, pełne radości, ciepła i miłości. Rozpromienione twarze Jubilatów i wnucząt mówiły same za siebie!
KOCHANYM JUBILATOM życzymy zdrówka, słonecznych dni, dużo powodów do radości każdego dnia oraz pieniążków na rozpieszczanie wnucząt, wielu Łask Bożych oraz zadowolenia z dzieci i wnuków!