Powitanie Jesieni

6 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „Powitania Jesieni”.
Celem zabaw związanych z tematyką było utrwalenie wiadomości o jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa.
Zaraz po śniadaniu przebraliśmy się w kolorowe stroje jesienne przygotowane przez dzieci i rodziców i urządziliśmy „Jesienny pokaz mody”. Po pokazie wyszliśmy do ogrodu aby tam powitać Panią Jesień, zaśpiewać piosenki o jesieni oraz bawić się w różne jesienne zabawy. Na zakończenie przedszkolaki ułożyły szal dla Pani Jesieni z jesiennych darów, które dzieci przynosiły do przedszkola od kilku dni.
Gdy wróciliśmy do przedszkola nasza kuchnia przygotowała dla dzieci pieczone kiełbaski i ziemniaczki 😋 ... Mniam ...
To był naprawdę przyjemny, kolorowy dzień pełen słońca, dziecięcych uśmiechów ale też wrażeń, które pozostaną z nami na kolejne miesiące 🍁🍂🍃🦔🍁
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów. Dzieci wyglądały cudownie.