Powitanie Wiosny

W poniedziałek 22 marca wszystkie Przedszkolaki z naszego przedszkola świętowały nadejście wiosny, aby podkreślić charakter tego dnia dzieci ubrane były w zielone ubrania oraz miały piękne wiosenne ozdoby.

Dzień rozpoczęliśmy od zagadek i rozmów o nowej porze roku oraz od wesołych zabaw przy muzyce. Uśmiechniętym, kolorowym korowodem wyruszyliśmy na spacer w okolicy naszego przedszkola, gdzie mogliśmy w pełni przywitać wiosnę, mimo typowo marcowej pogody. Nie zabrakło również wesołych piosenek i radosnych okrzyków.

Pożegnaliśmy zimę wraz z Marzanną i mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu naszych Przedszkolaków wiosna zawita do nas na dobre, a wraz z nią ciepłe dni, z których będziemy czerpać radość.