Ogłoszenie dyrektora

Drodzy Rodzice

W związku z aktualnymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia  i Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącymi możliwości otwarcia przedszkoli informuję, że:

• funkcjonowani przedszkola od 08.06.2020 r./ poniedziałku/ uzależniony jest od liczby zgłoszonych dzieci.
  • funkcjonowanie przedszkola odbywać się będzie w oparciu o wewnętrzne procedury bezpiecznego pobytu dziecka w okresie pandemii.
  • W pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Rodzice, którzy chcą skorzystać z zapewnienia opieki przez przedszkole dla swojego dziecka, proszeni są o  telefon do dyrektora przedszkola

do 04.06.2020r.  (czwartek)  do godziny 10.00 . - tel.14 6866040

Zebrane informacje posłużą do zaplanowania organizacji pracy przedszkola z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.