Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo,

w dn. 25 marca 2020r. wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dn. 20.03.2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, wraz z uzasadnieniem.

Nowe regulacje prawne umożliwiają prowadzenie kształcenia na odległość , określając  w sposób jednoznaczny obowiązek jego prowadzenia , również przez przedszkola ,w terminie od 25 marca do 10 kwietnia.

W okresie od dnia 25 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. zadania przedszkola będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Szczegółowe informacje związane ze sposobem i trybem realizacji zadań przedszkola zostaną Państwu przekazane przez nauczycieli grup na stronie przedszkola   .

Dyrektor PPPS

K.Zaleśna

Szanowni Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o pomoc i wsparcie w podjętych działaniach w tym tygodniu będziemy utrwalać i poszerzać wiedzę z zakresu edukacji przyrodniczej. Prosimy aby dzieci założyły teczki, w których będą gromadzić materiały z wszystkimi pracami plastycznymi, grafomotorycznymi proponowanymi na naszej stronie i nie tylko. Po powrocie do przedszkola dzieci będą mogły zaprezentować swoje teczki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i pracy.

Pozdrawiamy: p. Dyrektor, p. Agatka, p. Ewelinka i p. Iwonka

Temat kompleksowy: Wiosenne przebudzenia

Cel: Dostrzeganie pierwszych zmian w przyrodzie związanych ze zmianą pór roku.

25.03.2020r.

Aby wykonać wszystkie zadania należy klikać w kolejne kółeczka z numerami zadań.

Aby wrócić do strony głównej kliknij strzałkę w lewym dolnym rogu.

KLIKNIJ TUTAJ