Łącznie

Prognoza na dziś

Twój IP:54.92.148.165

Dzień Mamy i Taty

31 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Mamy i Taty. Każdy wie, jak ważni w życiu są Rodzice, dlatego postaraliśmy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Dzieci z wszystkich oddziałów zaprezentowały programy artystyczne, okazując w ten sposób, jak bardzo kochają swoje mamusie i tatusiów Grupy zaprezentowały swój program taneczno – wokalno – recytatorski oraz zdolności aktorskie. Po występie były życzenia, całusy, prezenty wykonane samodzielnie przez dzieci oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Po części artystycznej nadszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany specjalnie dla wyjątkowych gości.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.