Bal karnawałowy

1 lutego w pięknie ozdobionej balonami Sali odbyła się zabawa karnawałowa dla naszych przedszkolaków.
Na bal w radosnych nastrojach i wspaniałych przebraniach licznie przybyły dzieciaki z naszego przedszkola. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Wśród uczestników balu były wróżki, królowe i królowie, rycerze, ale również nie zabrakło piratów, czy innych barwnych, bajkowych postaci.
Zabawa taneczna urozmaicona była licznymi konkursami i zabawami prowadzonymi przez animatorów z firmy „Animek”. Profesjonalna oprawa uroczystości wprowadziła nas w iście karnawałową atmosferę.
Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku , który zakończył naszą choinkową zabawę. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

img 4298img 4308img 4352img 4385img 4395img 4494