DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

„Niech od Bałtyku aż do stóp Tatr żyją nam babcie, dziadkowie sto lat! ”

Tymi słowami dnia 25 stycznia 2018r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Porębie Spytkowskiej rozpoczęły uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w Domu Ludowym. Starszaki  z wypiekami na twarzy zaprezentowały inscenizację „Defilada bajek”, a grupa młodsza „Rymowanki dla Babci i Dziadka” . Były wiersze, piosenki, tańce, życzenia i ręcznie wykonane prezenty. Babcie i Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje wnuczęta.

Pani dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego święta zebranym seniorom. Słodką niespodziankę przygotowali rodzice zapraszając wszystkich zgromadzonych na poczęstunek. Po części artystycznej zaproszeni goście dzielili się swoimi wrażeniami. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane i kochane wnuczęta. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.

img 4195img 4223img 4229img 4255img 4258img 4275

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.