Spotkanie opłatkowe

Spotkania opłatkowe z rodzicami w tym roku odbyło się 20 grudnia. W nastrojowo udekorowanych salach, w scenografii bożonarodzeniowej stajenki oraz przy brzmieniu pięknych polskich kolęd przedszkolaki zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Honorowymi gośćmi w tym dniu byli Rodzice naszych wychowanków. Dzieci prezentowały się bardzo efektownie i z wielkim przejęciem występowały dla swojej publiczności.

Po występie przedszkolaków nadszedł czas na trzeci w naszym przedszkolu Przegląd Kolęd i Pastorałek „Rodzinne Kolędowanie”.

W przeglądzie brały udział zgłoszone wcześniej dzieci wraz z rodzicami.

Głównym celem przeglądu było zachowanie i kultywowanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia, prezentacja dawnych i współczesnych kolęd i pastorałek, integracja społeczności lokalnej poprzez wspólne kolędowanie.

Tego popołudnia wszyscy mogliśmy poczuć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wspaniałą pamiątką wspólnego kolędowania będą upominki i dyplomy,

Potem długo jeszcze trwało wspólne kolędowanie, a na zakończenie wszyscy złożyli sobie wzajemne życzenia świąteczne.
Rodzicom, którzy uświetnili nasze przedświąteczne spotkanie serdecznie dziękujemy.

img 4038img 4051img 4059img 4078img 4156img 4126

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.