9 listopada w Przedszkolu w Porębie Spytkowskiej uroczyście obchodzono Dzień Niepodległości.

W uroczystości wzięły udział dzieci, rodzice, personel przedszkola oraz zaproszeni goście: pani Bożena Wasil oraz Radny Miejski pan Stanisław Góra. Szacunek i miłość do Ojczyzny starszaki wyraziły poprzez taniec, recytację wierszy i pieśni o charakterze patriotycznym. Galowe stroje, biało – czerwone kotyliony oraz wystrój sali dopełniły podniosłą atmosferę uroczystości.

Poprzez kultywowanie uroczystości narodowych uczymy się patriotyzmu, kształtujemy pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Dzieci posiadają naprawdę szeroką wiedzę na temat swojej miejscowości i kraju, a miłość do Ojczyzny przekazują właśnie poprzez wiersze i piosenki.

img 3503img 3511img 3521img 3532img 3535img 3539

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.