Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego “Niezwykły instrument muzyczny”

W naszym przedszkolu zorganizowano międzyprzedszkolny konkurs plastyczny pt. " Niezwykły instrument muzyczny ". Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni, kreatywności, a także odkrywanie i rozwijanie indywidualnych uzdolnień plastycznych, technicznych i konstrukcyjnych. Do oceny komisji wpłynęło 17 prac z dziesięciu przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych 3-4 latki oraz 5-6 latki. Wszystkie prace było bardzo ciekawe. Po burzliwych dyskusjach, komisji udało się wyłonić zwycięzców. Dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy! Poniżej prezentujemy wyniki konkursu.

Kategoria wiekowa 5-6 latki

Hubert Ogar – Publiczne Przedszkole nr 1 w Jadownikach

Alicja Kornaś – Publiczne Przedszkole nr 9 w Brzesku

Emilia Gemza – Publiczna Szkoła Podstawowa w Buczu

Wyróżnienia:

Ga’bor Maller – Publiczne Przedszkole nr 1 w Brzesku

Iga Reczek – Publiczne Przedszkole w Szczepanowie

Kategoria wiekowa 3-4 latki

Hanna Rams -Publiczne Przedszkole nr 2 w Jadownikach

Marcelina Kańczura – Publiczne Przedszkole nr 10 w Brzesku

Kamila Kondziołka – Publiczne Przedszkole nr 1 w Jadownikach

Wyróżnienie:

Hubert Chawański - Publiczne Przedszkole nr 7 w Brzesku

Tymoteusz Sala – Publiczne Przedszkole nr 3 w Brzesku

Kwiatki na rabatki

Aby nasz przedszkolny ogród mienił się kolorami i zachęcał do zabaw i zajęć, przedszkolaki wraz z wychowawcami

zasadziły kwiaty zakupione przez rodziców. Dzieci miały dużo frajdy przy sadzeniu.

Nasz ogród jest teraz piękny i kolorowy.