CUDOWNYCH RODZICÓW MAM

„Dzień Mamy i Taty” jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Przedszkolakiz Publicznego Przedszkola w Porębie Spytkowskiej w szczególny sposób chciały uczcić to święto, dlatego też 28 maja w Domu Ludowym odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji Dnia Rodziny. Nasze przedszkolaki z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich gości, dały znakomity popis swoich recytatorsko-wokalnych zdolności , śpiewając piękne piosenki i deklamując wierszyki dla mamyi taty. Starszaki wystawiły bajkę pt: „Przygody niegrzecznej żabki” oraz zatańczyły tańce , hitem okazał się taniec cheerleaderek z pomponami. Na twarzach rodziców widać było radość i ogromne wzruszenie, a swoje pociechy nagrodzili gromkimi brawami. Dzieci złożyły rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyły upominki, wykonane wspólnie z nauczycielkami. Na zakończenie pani dyrektor Katarzyna Zaleśna zaprosiła wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek. Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień.

dsci0021dsci0040dsci0051dsci0075dsci0088dsci0103dsci0114dsci0122dsci0126