Przedszkolny Konkurs Plastyczny

ANIOŁY I ANIOŁKI BOŻONARODZENIOWE

W Naszym Przedszkolu zaroiło się od skrzydlatych, przepięknych aniołkow, a to za sprawą konkursu w którym każdy chciał zdobyć pierszą nagrodę.

Zgłoszone prace zachwycały pięknem, estetyką i różnorodnością technik i materiałów użytych do wykonania prawdziwych arcydzieł, które można było podziwiać w naszym holu. Wpłynęlo 25 prac.

Jury w składzie:

Elżbieta Żółta-Pawełek

Bożena Wasil

Bożena Kubala

miało kłopot z wyłonieniem zwycięzców, gdyż wszystkie prace były wyjątkowe. Jury skupiło się jednak na orginalności, estetyce wykonania i wkładzie dziecka w wykonaną pracę.

Zwycięzcami zostali:
I miejsce: Paulinka B. grupa I
II miejsce: Julia G. grupa I
III miejsce: Natalia K. grupa II

Przyznano również  wyróżnienie dla Karola G. z grupy I

Nagrody oraz dyplomy uroczyście  wręczono podczas spotkania opłatkowego. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni, a 11 prac zostało przekazanych do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku gdzie wzięły udział w konkursie na ozdobę choinkową.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

dsci0023dsci0030dsci0034dsci0036