Spotkanie opłatkowe dla rodziców

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i składania życzeń. Dzień 18 grudnia w Przedszkolu w Porębie Spytkowskiej był „bardzo ciepły”. To właśnie w tym dniu odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyły dzieci, rodzice i pracownicy. Wszystkich  serdecznie przywitała pani dyrektor Katarzyna Zaleśna.

W nastrojowo udekorowanej sali dzieci zaprezentowały przedstawienie Bożonarodzeniowe, na którym nie zabrakło kolęd, pastorałek wspólnie śpiewanych przez dzieci i rodzicówi. Przedszkolaki w pięknych strojach wzbudziły zachwyt publiczności.

W tym dniu został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny na „ Najładniejszego Aniołka Bożonarodzeniowego”, wszystkie prace zostały nagrodzone. Dzieci otrzymały również paczki z łakociami, a wszyscy goście częstowali się pysznymi ciastami przygotowanymi przez naszą kuchnię.

dsci0039dsci0042dsci0044dsci0070dsci0072dsci0090dsci0098