Bawmy się z Jesienią

W dniu 17.10 w naszym przedszkolu miała miejsce szczególna inicjatywa integracyjna, tj. jesienne spotkanie z udziałem rodziców pod hasłem „Bawmy się z Jesienią".

Każdy znalazł coś dla siebie, program bowiem zapewniał dobrą zabawę i umożliwiał twórczą aktywność dla dzieci i rodziców.

Wśród propozycji główną atrakcją był występ dzieci z poszczególnych grup. Nasze przedszkolaki z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekały na swoich gości, dały znakomity popis swoich recytatorsko-wokalnych i aktorskich zdolności.

Spotkanie uświetnili swoim przybyciem Burmistrz Brzeska Pan Grzegorz Wawryka, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Tadeusz Pasierb oraz Sołtys Poręby Spytkowskiej Pan Stanisław Góra.

Spotkanie było także okazją do wspólnych zabaw i rozrywek w ogrodzie przedszkolnym.

Mimo, iż temperatura była jesienna to atmosfera gorąca a buzie uśmiechnięte i zadowolone.

dsci0024dsci0029dsci0075dsci0092dsci0102dsci0125dsci0149

Więcej zdjęć w Naszej galerii. Zapraszamy!