Z wizytą w szkole

27 stycznia Nasze przedszkolaki zostały zaproszone na przedstawienie pt.  „Kopciuszek”, które odbyło się w Szkole Podstawowej w Porębie Spytkowskiej.  Występ artystyczny został przygotowany przez panią  Bernadetę Zapiór.

W przedstawieniu, piosenkach i tańcu starsi koledzy zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie. Ciekawy i zabawny scenariusz, oryginalna scenografia, kolorowe kostiumy i wyjątkowe efekty specjalne już od początku porwały młodą widownię w ekscytujący wir wydarzeń.

Przedszkolaki z zapartym tchem obserwowały aktorów na scenie a na koniec nagrodziły ich gromkimi brawami.

Nasze dzieci zostały zaproszone przez pana dyrektora Piotra Totę na scenę, gdzie także dały popis swoich umiejętności tańcząc i śpiewając znane im piosenki.

DSCI0241DSCI0247DSCI0258DSCI0271DSCI0277DSCI0282