Konkurs Recytatorski

30 marca w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Recytatorski "Dobre maniery mamy, bo savoire-vivre znamy". Konkurs był skierowany do dzieci 5-cio i 6-ścio letnich z naszego przedszkola oraz uczniów klasy pierwszej PSP w Porębie Spytkowskiej.
Jego celem była popularyzacja mniej znanej literatury dziecięcej i twórczości polskich poetów oraz zainteresowanie dzieci poezją, promowanie zasad dobrego wychowania, a także kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego i rozwijanie zdolności recytatorskich. Ostatecznie w konkursie wzięło udział ośmioro dzieci z naszej placówki oraz sześcioro pierwszoklasistów.
Jury miało ciężkie zadanie ponieważ wszyscy uczestnicy wspaniale się prezentowali. Ostatecznie przyznano:
I miejsce - Oliwia H.
II miejsce - Lena G.
III miejsce - Marianna H.
Wyróżnienia: Gabriela K. i Milena T.
Konkurs dostarczył dzieciom wielu wrażeń i przeżyć, a przede wszystkim dobrej zabawy.
Dziękujemy Radzie Rodziców oraz Pani dyrektor za przygotowanie wspaniałych nagród.