Spotkanie z Policjantem

15.10.2018r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panem policjantem, który przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniał numery alarmowe oraz zasady zachowania podczas spotkania z nieznajomym. Przypomniał również o konieczności; noszenia kasku podczas jazdy na rowerze, ubrań posiadających elementy odblaskowe, jazdy w foteliku samochodowym. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta.  Na zakończenie spotkania, pan policjant obdarował dzieci słodkimi upominkami oraz każda z grup otrzymała gry i klocki dzięki którym będą utrwalać zdobyte informacje o bezpieczeństwie, a przedszkolaki wręczyły podziękowanie. Dzięki takim spotkaniom, dzieci będą darzyły policję zaufaniem, do której zawsze mogą zwrócić się o pomoc.