Wycieczka do Klockolandii w Krakowie

Dnia 20 kwietnia 2018 r.dzieci z naszego przedszkola wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę autokarową do krainy klocków lego-„Klockolandii” w Krakowie. Celem tej wycieczki było rozbudzenie wyobrażni i pomysłowości dzieci,poznanie możliwości wykorzystania klocków do różnorodnych konstrukcji, w tym ruchomych oraz świetna zabawa. Zapoznanie z niektórymi miejscami w Krakowie, zabytkami- Kościołem Mariackim, Sukiennicami, Rynkiem. Dzieci miały możliwość zabawy klockami lego i budowania wg. instrukcji. Wielką frajdą był pobyt na Rynku i wysłuchanie hejnału z wieży Kościoła Mariackiego i pomachanie panu trębaczowi.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wycieczki, wrócili do przedszkola z uśmiechem na ustach i wspaniałymi wrażeniami.

img 4834img 4839img 4841img 4861img 4919img 4938