Pasowanie na przedszkolaka

„Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców , nauczycieli i dzieci z grupy starszej gromkie brawa.

Zanim złożyły uroczystą przysięgę musiały odpowiedzieć na kilka pytań.  Rodzice także mieli egzamin i uroczyście przysięgali zawsze kochać swoje pociechy. Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń i słodkich dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny tort i słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

img 3580img 3586img 3588img 3619img 3626img 3662

Copyright © 2021. Publiczne Przedszkole w Porębie Spytkowskiej Rights Reserved.